281
282
226
284

Technik serwisu

WIENKRA

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 15.01.2022 00:00

Opis stanowiska

Firma WIENKRA sp. z o.o. poszukuje do biura handlowego w Krakowie pracownika na stanowisko TECHNIK SERWISU.

Miejsce pracy: KRAKÓW

TECHNIK SERWISU

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie dokumentacji technicznej i serwisowej (aktualizacja, weryfikacja i korekta po tłumaczeniach);

- nadzór nad procesem gwarancyjnym i obsługa reklamacji;

- obsługa serwisowa w zakresie pomp ciepła (uruchomienia, serwis, rozwiązywanie problemów technicznych);

- przygotowanie i prowadzenie szkoleń technicznych;

- organizacja i koordynacja szkoleń z innymi producentami;

- doradztwo i wsparcie techniczne (wszyscy producenci);

- współpraca z Działem Handlowym w zakresie wsparcia i doradztwa technicznego;

- obsługa zamówień części pogwarancyjnych;

- składanie zamówień na części zamienne;

- sprzedaż części zamiennych;

- monitorowanie stanów magazynowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe z zakresu HVAC (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja);

- co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w obszarze technicznym (inżynier budowy, inżynier projektu, inżynier serwisu);

- znajomość budowy nowoczesnych urządzeń do klimatyzacji w układzie bezpośredniego odparowania oraz powietrze-woda;

- certyfikaty f-gazowe oraz energetyczne do 1 KV będą dodatkowym atutem;

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Umowę o pracę na pełny etat

- Praca jednozmianowa

510418792