274
276
226

Specjalista/ Specjalistka ds. techniczno- handlowych

HTS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.04.2024 00:00

Opis stanowiska

HTS Polska to jedna z największych hurtowni wentylacyjnych w Warszawie z siedzibą na Białołęce. Od 20 lat odpowiadamy na potrzeby branży HVAC. Nasze doświadczenie, wiedza i wykwalifikowana kadra są kluczem do najważniejszej dla nas – idealnej obsługi klienta.
Zależy nam na wyjątkowej, partnerskiej współpracy, dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem. Współpracujemy z najważniejszymi producentami w branży oferując kompleksową obsługę klienta indywidualnego i biznesowego.

Twój zakres obowiązków:

• Doradztwo techniczne w branży HVAC;
• Ofertowanie i dobór urządzeń;
• Obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego WF-MAG;
• Fakturowanie;
• Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie z nimi długotrwałych relacji;
• Identyfikacja potrzeb klientów danej grupy produktów;
• Realizacja planów sprzedaży.

Wymagania

• Wykształcenie o profilu technicznym;
• Znajomość zagadnień związanych z chłodnictwem, klimatyzacją i wentylacją;
• Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej, najchętniej HVAC;
• Mile widziana znajomość rynku;
• Prawo jazdy kat. B;
• Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami oraz ukierunkowanie na sprzedaż;
• Umiejętność pracy zespołowej;
• Samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy

• Możliwość rozwoju;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Pracę w godzinach 8-16, od pn do pt
• Umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od osiągniętych rezultatów
• Ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym.

+48 787016815