281
282
226
284

Przedstawiciel handlowy (wentylacja / izolacje HVAC)

CALDO-WENTYLACJA

Lublin, Lubelskie

Ważna do: 31.05.2021 00:00

Opis stanowiska

Grupa Caldo poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy na terenie Lublina.

Zadania:

- Wdrażanie i realizacje projektów w obszarze HVAC, budownictwa komercyjnego i przemysłu
- Realizacja planów sprzedażowych
- Bezpośredni kontakt z Klientami, w szczególności badanie potrzeb oraz określanie potencjału wartości dodanej w ofercie Caldo
- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi Klientami firmy
- Wspieranie działu szkoleniowego (m. in. szkolenia dla klientów na budowach, organizacja wydarzeń branżowych)

Wymagania

- Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
- Nastawienie na sukces oraz realizację wyznaczonych celów
- Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów
- Głębokie zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Wysoka kultura osobista
- Dyspozycyjność
- Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość branży izolacji technicznych, wentylacji , instalacji sanitarnych i elektronarzędzi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Pracę pełną ciekawych wyzwań w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
- Odpowiednie narzędzia pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
- Samochód służbowy

885105075