281
282
284
226

Merchandiser

Dospel sp.z o.o.

Ważna do: 31.05.2021 00:00

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Stworzenie harmonogramu wymiany nieaktualnej ekspozycji na nową w punktach handlowych
• Planowanie zapotrzebowania na nowe ekspozytory i kontakt z producentem w celu kontroli dostępności nowych ekspozytorów
• Pokierowanie wymianą nieaktualnej ekspozycji na nową
• Regularne wizyty w punktach handlowych w celu prawidłowego ułożenia towaru, według zasad merchandisingu
• Dbanie o czystość ekspozycji
• Analiza zachowań klientów
• Przeprowadzanie wywiadu i ankiet
• Analiza i badania zachowań konkurencji
• Stały kontakt z przedstawicielem handlowym obsługującym dany region
• Stały kontakt z Dyrektorem Marketingu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Współpracy na zasadzie prowadzenia własnej działalności gospodarczej – warunek konieczny
• Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
• Znajomości w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji - mile widziane
• Wysokiej motywacji i zaangażowania do pracy
• Bardzo dobrej organizacji pracy
• Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Korzyści:
• Przejrzysta ścieżka kariery zawodowej - możliwość awansu
• Wpływ na działanie przedsiębiorstwa
• Wysokie wynagrodzenie stałe jak i prowizyjne
• Narzędzia pracy klasy premium - auto służbowe marki BMW, telefon, laptop
• Szkolenia wdrożeniowe i produktowe
• Opieka medyczna

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dospel Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Dospel Sp. z o.o. w Częstochowie przy ul. Głównej 188. Dane przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania usunięcia, przeniesienia ich oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dospel Sp. z o.o. nie będzie przekazywać danych innym podmiotom. Dane będą przechowywane nie dłużej, niż jest to niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

+48 (34) 370 30 00