281
278
226
280

Cold World Dariusz Mrozek

Gdynia, Pomorskie

Ważna do: 31.05.2024 00:00

Opis stanowiska

diagnostyka i usuwanie awarii urządzeń chłodniczych,
wymiana części remont sprężarek
wykonywanie podłączeń instalacji chłodniczych, elektrycznych,
montaż instalacji i urządzeń chłodniczych

Wymagania

Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Doświadczenie w pracy jako serwisant
Dokładność, dbałość o estetykę pracy, punktualność, przestrzeganie przepisów BHP
Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.
Dodatkowym atutem (lecz nie koniecznym ) będzie umiejętność spawania, lutowania twardego bądź uprawnienia F-gazowe oraz uprawnienia elektryczne 1kV SEP
Dodatkowym atutem będzie umiejętność czytania schematów elektrycznych i znajomość automatyki

Oferujemy

Stałą i ciekawą pracę w kraju i zagranicą
Szkolenia i wynagrodzeni adekwatne do umiejętności

798764228